Єльникова Галина Василівна “АДАПТИВНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В РИНКОВИХ УМОВАХ”

У статті розкриваються поняття «розвиток», «адаптивне
управління», базові поняття теорії адаптивного управління, суть концепції
трансформації зовнішніх вимог у внутрішні мотиви при їх взаємоузгодженні,
характеризуються  ринкові  умови.  Описуються  усі  складові  розвитку
професійно-технічної освіти: умови, процес і результат. Окремо розглядаються
способи узгодження різноспрямованих впливів, що, практично, є важелями
децентралізації управління професійно-технічною освітою на адаптивних
засадах.

Завантажити повний текст статті:

Єльникова Галина Василівна “АДАПТИВНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В РИНКОВИХ УМОВАХ”

Category: Форум

10 comments on “Єльникова Галина Василівна “АДАПТИВНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В РИНКОВИХ УМОВАХ”

 1. Дозвольте висловити щиру вдячність за можливість бути слухачем цікавої конференції!

 2. Галино Василівно! Щиро вдячна за можливість взяти участь у роботі форуму. Багато цікавих доповідей, теоретичних і практичних знаходок, які можна використовувати у практиці управління і підвищення ефективності діяльності навчальних закладів, зокрема вищих. Творчих Вам успіхів і наснаги.

 3. Виступ класика

 4. Шановна Галина Василівна, дякую від себе особисто і від імені представників профтехосвіти за таку своєчасну, цікаву і затребувану статтю.
  Нині актуальним є питання модернізації системи ПТО України. Сучасні підходи до управління ПТНЗ, зокрема адаптивне управління – це не тількі впровадження чогось нового у практику, а й необхідність у реалізації адаптивних педагогічних технологій у підготовкці майбутніх кваліфікованих робітників.
  Саме ринкові умови створюють ситуацію конкуренції, вимагають від ПТНЗ зміни парадигми навчання професіям, здійснення управління цім процесом за адаптивним підходом до розвитку людини в набутті і становленні у професії тощо.

 5. Думаю і в доповід,і і в назві заходу, для ПТНЗ актуальним є пошук свого місця в запровадженні нової школи. Особливо з урахуванням того, що масова школа стане базовою, а повну освіту можна буде отримати через ліцеї … і найбліьш вирогідно через ПТНЗ разом з професією. А тут потріне адаптивне управління як швидкі транзити ефективного досвіду (вітчизняного, зарубіжного). Проблема – темпи старіння інформації для школи в ПТНЗ будуть мати і вимір терміну напіврозпаду фахових кометенцій.

 6. Галина Василівна. Класний напрмок, пошук сучасного формату наукового заходу (практична теорія + можливість дебатів). Вдруге дистанційно приймаю цчасть, спробую наступного разу бути присутнім в реальному вимірі. Фактично в цьому заході інтегрується формальна, неормальна і інформальна освіта.

 7. Шановна Галино Василівно! Вдячна не тільки за запрошення на форум, а й за цікаві виступи. Дуже сподобалось, як Ви визначили позицію керівника при адаптивному управлінні. На підсвідомості було, а Ви показали мені це все на поверхні. Щодо мене, планую надіслати статтю завтра. Просто не знала, на скільки я буду цікавою зі своїми дослідженнями у форматі форуму…

 8. Галино Василівно! Як завжди на високому рівні! Вітаю із вдалим заходом, який не залишив байдужими багатьох освітян.

 9. Вельмишановна Галино Василівно! Спасибі Вам за організацію такого форуму. Для мене це було не тільки цікаво, але й збагачення в певній мірі. Я з задоволенням познайомилася з Вашою школою, у назві якої кожне слово науково вагоме. Досить солідні наукові колективи організації форуму (Харків, Київ, Хмельницький; академії, інститути) та широка географія учасників. Позитивної оцінки заслуговують робочі мови.
  Сподобались мені Ваші короткі коментарі після кожної доповіді.
  Нажаль, я не змогла прослухати всі доповіді. Але окреме слово могла б сказати про експертне оцінювання (Петренко Л.М.), цільові творчі групи (Кравченко Г.Ю.), оцінювання викладачів студентами (Аннєнкова І.П.), підвищення кваліфікації на адаптивних засадах (Гавлітіна Т.М.).
  Особливо сподобалась доповідь З.В.Рябової (Маркетингові комунікації …): всебічне висвітлення проблеми, чіткість побудови, використання презентації. Не можу не сказати про досить успішні виступи моїх колег- херсонців, до того ж колишніх моїх аспірантів, науковців , які мають значний досвід адаптивного управління навчальними закладами (Інноваційні підходи до управління розвитком ЗНЗ Назаренко Л.М.) і (ІТ-середовище… Одайник С.Ф.), а також модератора форуму, молодого науковця Назаренка В.С.
  Таким чином, проблема форуму одержала належний розвиток та шляхи її вирішення, ми готові вчитися разом з Вами. З вдячністю та шануванням Є.П. Голобородько.

 10. Шановна Галино Василівно! Дякую Вам особисто за можливість взяти участь у проведеному форумі. Матеріали представлені на форумі грунтовні, атмосфера дієва, продуктивна, позитивна та дружня. Колегам пропоную залучатись до участі в таких заходах та використовувати представлений досвід у своїй роботі.
  Чекаю на запрошення до участі у наступних заходах.
  З повагою, О.О. Агєєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *