Рябова Зоя Вікторівна “Маркетингові комунікації в професійній діяльності науково-педагогічних працівників”

завантажити презентацію:

Рябова З.В. Маркетингові комунікації в професійній діяльності науково-педагогічних працівників.

Category: Форум

8 comments on “Рябова Зоя Вікторівна “Маркетингові комунікації в професійній діяльності науково-педагогічних працівників”

 1. Дуже цікава та актуальна доповідь, слушна презентація, виконана професійно. Надалі хотілося б встановити звязки маркетингової діяльності з адаптивним управлінням. Ми знаємо, що на сьогодні існують маркетингово-моніторингові дослідження, треба відповісти на запитання, як само вони активізують суб’єктів діяльності. Що саме примушує здійснювати рефлексивний розвиток тощо.
  Пропозиція – написати статтю для електронного журналу.

 2. Тема доповіді актуальна. . Головним у процесі управління є прийняття рішення, що виробляється на основі діагностичної оцінки змін, які відбуваються в усій системі управління. Сьогодні Законом України «Про вищу освіту» (нова редакція), який набув чинності 6 вересня 2014 року, визначений перелік процедур і заходів, що становлять систему забезпечення вищими навчальними закладами, до яких і віднесено ІППО, якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (систему внутрішнього забезпечення якості), які потребують визначення принципів та процедур забезпечення якості вищої освіти; здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм; щорічного оцінювання здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних і педагогічних працівників вищого навчального закладу та регулярного оприлюднення результатів таких оцінювань на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу, на інформаційних стендах та в будь-який інший спосіб; забезпечення підвищення кваліфікації педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників; забезпечення наявності необхідних ресурсів для організації освітнього процесу (самостійної роботи студентів, за кожною освітньою програмою та різними формами навчання); забезпечення наявності інформаційних систем для ефективного управління освітнім процесом тощо

 3. Дякую, шановні колеги, за високу оцінку наших наукових розвідок!

 4. Із задоволенням продивився презентацію. Гарний і актуальний матеріал. Узагалі, на жаль, питання освітнього маркетингу не заслужено обділене увагою. А ця тема досить не проста і має безліч аспектів. Приєднуюсь до попередніх побажань: варто написати статтю, а то й цикл статей з цього приводу.

 5. Шановна Зоя Вікторівна, погоджуюсь із коментарем Андрія Георгійовича щодо актуальності розроблення проблеми освітнього маркетингу в науці і запровадження у практику навчальних заходів України. Вже є приклади створення маркетингових служб у ПТНЗ, зокрема у Сумській області, у Дніпропетровській та ін. Функціонування ціх підрозділів потребує якісної наукової огранки. Налагодження маркетингових комунікацій у системі ПТО має велике значення і має свої особливості, т.к. як механізми сучасного ринку праці “підкручують” діяльність ринку освітніх послуг у напряму вдосконалення підготовки кваліфікованих робітників, а також народженню нових професій тощо. Дякуємо за цікаві презентаційні матеріали.

 6. Дякую Зоя Вікторівно! Мені, як представнику ПТНЗ, було надзвийчайно цікаво послухати Вашу доповідь. Для закладів професійної освіти, які сьогодні дуже залежать від кон”юнктури ринку праці та ринку освітніх послуг, маркетингова діяльність є життєво необхідною та забезпечує розвиток та вдосконалення як змісту освіти, так і, підходів до упрпавління й прийняття рішень..

 7. Маркетингові комунікації з педпрацівниками в системі післядипломної освіти за вишими рекомендаціями -це сьогодні дуже актуально, а маркетингові комунікації в громаді з питань освіти – це наше спільне питання для подальшої дослідно-експериментальної роботи.Дякую за ідеї

 8. Дякую Зоя Вікторівно за цікаву та змістовну доповідь щодо можливостей використання освітнього маркетингу для визначення стратегії управління в умовах ринкових відносин, забезпечення сприятливих умов для розвитку педагогічної системи, ефективного управління матеріальними, фінансовими та людськими ресурсами, зокрема із застосуванням Інтернет технологій.
  Ви визначаєте, що маркетингове управління базується на вивченні освітніх потреб (пропозицій) споживачів та їх формування, задоволення на основі надання і отримання освітніх послуг. Метою цієї діяльності є розвиток особистості споживача, піднесення освіти як соціальної цінності та розробка, на цій основі, стратегії діяльності навчального закладу.
  Слід зазначити що маркетинг в освіті тільки розпочав своє становлення, тому ви в доповіді наголошуєте на
  основних відмінностях освітнього маркетингу від класичного (економічного), розкриваєте зв’язок маркетингових комунікацій та маркетингового управління, визначає поняття Інтернет-маркетинг, електронний-маркетинг та Е-маркетинг як тотожні.
  Заслуговує особливого схвалення можливість викладеного теоретичного матеріалу використовувати у практичній діяльності будь-якого навчального закладу, а не лише в професійній діяльності науково-педагогічних працівників.
  Дякуємо за представлений матеріал сподіваємося на співпрацю у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *