Почуєва Ольга Олексіївна “Маркетингова діяльність навчального закладу”

Завантажити презентацію:

Маркетингова діяльність навчального закладу Почуєва О.О

Category: Форум

4 comments on “Почуєва Ольга Олексіївна “Маркетингова діяльність навчального закладу”

  1. Презентація присвячується маркетинговій діяльності навчального закладу. Подаються теоретичні питання маркетингу. Цікавим є представлення освітніх потреб людини на основі Піраміди Маслоу. розкриваються фактори, та цикл управління маркетин-говою діяльністю навчального закладу. Особливу увагу привер-тають інструменти маркетингової діяльності, такі як виставкова діяльність навчального закладу та представлення навчального закладу в мережі Інтернет (Веб-сайт).
    Презентація стане у пригоді для тих керівників, які вирішили запровадити маркетингову діяльність навчального закладу.

  2. Кравченко Г.Ю, до Почуєвої О. О. Маркетингова діяльність кафедр як основного структурного підрозділу вищого навчального закладу та закладів післядипломної педагогічної освіти спрямована на виявлення груп потенційних споживачів; визначення цільових ринків, аналіз і планування роботи з ними; надання відповідних освітніх послуг для цих цільових груп; координацію діяльності кафедр щодо посідання найбільш вигідної позиції на ринку освітніх послуг; визначення шляхів контролю щодо досягнення встановлених цілей діяльності кафедр та навчального закладу.
    Застосування кафедрами ІППО специфічного інструментарію «маркетинг-мікс» для прийняття науково обґрунтованого управлінського рішення на основі маркетингово-моніторингової інформації допомагає інтегрувати адміністративну і навчальну діяльність у єдину систему, що складається з таких дій (елементів):

  3. Ольго Олексіївно! Питання маркетингу в освіті в умовах сьогодення є найактуальнішим. Презентація присвячена переконанню керівників навчальних закладів в необхідності використовувати маркетингові механізми в управлінській діяльності. Сподіваємося на плідну співпрацю щодо впровадження зазначених аспектів в практику. Успіхів!

  4. З приводу маркетингової діяльності навчального закладу є цікавий досвід Роменського ВПУ (Сумська обл). Створений у ПТНЗ відділ маркетингу дійсно дає позитивні результати у підготовці кваліфікованих робітників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *