Петренко Лариса Михайлівна “Експертне оцінювання в управлінні ПТНЗ.”

Завантажити презентацію:

Петренко Л.М. Експертне оцінювання в управлінні ПТНЗ.

Category: Форум

5 comments on “Петренко Лариса Михайлівна “Експертне оцінювання в управлінні ПТНЗ.”

 1. Дуже системна доповідь, Ознайомившись з презентацією, все стає на своїмсця і є повний алгоритм дій для практики. Дякую.

 2. Лариса Михайлівна!
  Дякуємо за цікаву презентацію та розкриття теми експертного оцінювання технології експертизи управління ПТНЗ …
  Запропонувати керівникам Управлінь ПТО, додавши до технології циклограмму діяльності, роботи експертних груп, цільову маршрутну карту конкретних кроків та для отримання результатів, які допоможуть в роботі керівникам…спрямувати на конкретні цілі? Ні?
  Та і директорам ПТНЗ може бути цікаво… слайд №7 як конкретні кроки, спрямовані на отримання конкретного управлінського результату 🙂

  Ще раз – дякую за цікавий напрямок.

 3. Шановна Ларисо Михайлівно вельми вдячна Вам за цікаву презентацію! Експертне оцінювання – це питання , що цікавить мене насамперед. Дякую

 4. Ларисо Михайлівно, дякуємо за цікаву презентацію і доповідь. Ваш досвід і практичні наробки стануть в нагоді і в організації експертного оцінювання у вищих навчальних закладів.

 5. Ларисо Михайлівно! Дякую за змістовний та дуже актуальний виступ! Представлений матеріал має важливе прикладне значення. Вважаю за необхідне впроваджувати таку систему експертного оцінювання у ПТНЗ, особливо в умовах реформування професійної освіти й оптимізації навчального процесу..
  Щиро дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *