Одайник Світлана Федорівна “Управління навчальним закладом в сучасному ІТ – середовищі”

завантажити презентацію:

Одайник С.Ф. Управління навчальним закладом в сучасному ІТ – середовищі

Category: Форум

8 comments on “Одайник Світлана Федорівна “Управління навчальним закладом в сучасному ІТ – середовищі”

 1. Згодна з Вами, Світлана Федорівна. Проте, тут ще багато проблем, особливо пов’язаних з недостатньою ІТ компетентністю значної кількості керівників закладів та установ освіти і педагогічних працівників. Гадаю, що розповсюдження таких виступів сприятиме формуванню сучасного розуміння процесу інформатизації освіти.

 2. Дякую Вам, Ірино Сергіївно. Підтримую Вашу думку. Вважаю, що спільними зусиллями ми зможемо вирішити ці глобальні проблеми.

 3. Чудовий, практикоорієнтований виступ, корисний для загалу

 4. Шановна Світлана Федорівна, дуже сподобалася Ваша доповідь. Із задоволенням зацікавилася вашим аналізом та практичним застосування сучасних інформаційних технологій в навчальному процесі. Надзвичайно актуальна та потрібна тема саме для викладачів та студентів, адже сучасна молодь зараз є дуже активна саме у “віртуальному середовищі”. І тому нам потрібно шукати та створювати таке навчально-інформаційне середовище, щоб воно було цікамим, доступним, мобільним та потрібним. З радістю хотілося б з Вами поспілкуватися ще більше на цю тему. Дякую ще раз.

 5. Світлано Федорівно, дуже актуальна інформація. Сучасна освіта без ІТ-технологій – мертвий організм.

 6. Світлано Федорівно! Хмарні технології та їх використання може забезпечити конкурентні переваги навчальному закладу. Користуючись Вашою презентацією можна переконатися в необхідності та запровадити ІТ-технолії в освітню практику!

 7. Дякую, Світлано Федорівно, дуже слушно. Нова школа – це ІТ-школа. Якщо не вникати у це середовище, то можна залиштися згораючою свічкою для дітей-комп`ютерів.

 8. Світлано Федорівно! Представлена доповідь містить ґрунтовний теоретичний матеріал щодо поняття ІТ- середовища та його використання в управлінській діяльності. Слід зауважити що Ви зорієнтувала свій виступ на керівників загальноосвітніх навчальних закладів, але створення та використання ІТ – середовища не лише можливо, а і необхідно в усіх навчальних закладах що сприятиме підвищенню управлінської діяльності.
  Ви наголошуєте, що використання ІТ- середовища дасть змогу вирішити низку питань щодо оперативної підтримки та узагальнення інформації про навчально-виховний процес з метою ухвалення рішень; створення та підтримки документообігу; моніторингу динаміки успішності учнів; створенню автоматизованого банку даних тощо і це дійсно так, тому що створене сучасне ІТ-середовище дає змогу вирішити низку управлінських питань та питань організації навчально-виховного процесу.
  Також хочеться відмітити доцільність, доступність викладеного матеріалу та можливість його використання в управлінській діяльності навчальним закладом.
  Дякуємо за представлений матеріал.
  З повагою, О.О. Агєєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *