Літкевич Алла Миколаївна “Фандрайзингова діяльність керівника загальноосвітнього навчального закладу”

завантажити презентацію:

Літкевич А.М. Фандрайзингова діяльність керівника загальноосвітнього навчального закладу

Category: Форум

8 comments on “Літкевич Алла Миколаївна “Фандрайзингова діяльність керівника загальноосвітнього навчального закладу”

 1. Пізнавальний виступ. Не всі учасники форуму вважали за можливе застосування фандрайзингу в управлінській діяльності загальноосвітнього навчального закладу. Тепер за зразком можуть використовувати цей ринковий механізм для закладів усіх освітніх сфер. Дякую.
  Пропонуємо написати статтю, розкрити поняття і механізм реалізації в управлінській діяльності краудфандингу. Стаття буде розміщена в електронному журналі.

  • Дякую. Продовжую працювати над активізацією діяльності керівника ЗНЗ в ринкових умовах

 2. Шановна Алло Миколаївно, велика вам подяка за актуальну доповідь. На мою думку, сучасні керівник навчальних закладів вже зараз відчувають потребу в запровадженні маркетингової діяльності в управлінський аспект. Але не все мають відповідні компетенції з даного питання. Тому саме Ваші дослідження є тим поштовхом для інших керівників розширювати можливості управлінських горизонтові.
  Дуже цікавим було би дізнатися, який алгоритм фандрайзингової діяльності Ви пропонуєте у своїх дослідженнях.

 3. Алло Миколаївно, дякую за актуальний матеріал. Застосування фандрайзингу в управлінні навчальним закладом сприяє осучасненню стилю та змісту освітнього менеджменту, наближає керівника до власне менеджерської діяльності, підвищує рівень відповідальності та створює широкі можливості для розвитку освітнього маркетингу.

 4. Застосування фандрайзингу в управлінні навчальним закладом, дійсно, потреба часу. Мотивацією для для цього має бути фінансова автономія школи та визнання директора головним розпорядником коштів. Таким чином практика, як завжди, йде попереду багатьох нормативно-правових актів у сфері управління ЗНЗ. Дякуємо за змістовний виклад теоретичних засад фандрайзингу. Пропонуємо співпрацювати у подальшому.

 5. Погоджуюся, що виступ актуальний й необхідний для керівників ЗНЗ! Сподіваюсь на активне впровадження висловлених аспектів!

 6. Алла Миколаївно, привернуло увагу саме питання фандрайзингового підходу до управління діяльністю педагогічного колективу. Візьму до своєї скарбнички обовязково. Це перспективний напрям, треба писати статті з цієї тематики… Дякуємо Вам…

 7. Алла Миколаївно, привернуло увагу саме питання фандрайзингового підходу до управління діяльністю педагогічного колективу. Візьму до своєї скарбнички обовязково. Це перспективний напрям, треба писати статті з цієї тематики…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *