Лунячек Вадим Едуардович “Управління формуванням професійної компетентності керівників освіти в процесі навчання в магістратурі”

Завантажити презентацію:

Управління формуванням професійної компетентності керівників освіти в процесі навчання в магістратурі Лунячек В.Е

Category: Форум

3 comments on “Лунячек Вадим Едуардович “Управління формуванням професійної компетентності керівників освіти в процесі навчання в магістратурі”

  1. − Виступ присвячений управлінню формуванням професійної компетентності керівників освіти, зокрема держслужбовців, у процесі навчання в магістратурі. Подана технологія підготовки керівників освіти в умовах магістратури до управління якістю освіти, відповідна концептуальна модель. Розглядаються ключові, загально-фахові та спеціально-фахові компетенції щодо підготовки державних службовців в умовах магістратури до управління якістю освіти. Наводиться елемент факторно-критеріальної моделі «Оцінки рівня сформованості спеціальних компетенцій у процесі професійної підготовки керівних кадрів до управління якістю освіти в умовах магістратури» та шкала сформованості інтегральної компетентності щодо УЯО у осіб, які закінчили магістратуру.
    Матеріали будуть корисними для навчальних закладів, які підвищують кваліфікацію державних службовців.

  2. Вадиме Едуардовичу! Забезпечення якості освіти взагалі й якості надання освітніх послуг зокрема було, є і буде основним питанням в діяльності ВНЗ.
    Переконана, що використання викладеного Вами матеріалу сприятиме визначенню рівня підготовки магістрів у закладі і забезпечить успішність їх професійної діяльності!

  3. Шановний Вадиме Едуардовичу! Проблема підготовки керівних кадрів в освіті безумовно є актуальною. Зокрема, для вищих навчальних закладів, які відкривають магістратуру і, зрозуміло, потребують прикладу позитивного досвіду. Розроблена технологія управління формуванням професійної компетентності керівників освіти в процесі навчання в магістратурі дає змогу усвідомити загалом технологію організації навчання студентів у магістратурі. Не менш цінним є подача комплексу ключових компетенцій щодо підготовки державних службовців в умовах магістратури до управління якістю освіти та прикладів матриці оцінювання окремих компетенцій у відповідності до їх структури. Дякуємо за змістовний матеріал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *