Лапшина Ірина Сергіївна “Реалізація модельного підходу до управління закладами освіти на адаптивних засадах через хмарні технології.”

Завантажити презентацію

Лапшина І. С. Реалізація модельного підходу до управління закладами освіти на адаптивних засадах через хмарні технології.

Category: Форум

16 comments on “Лапшина Ірина Сергіївна “Реалізація модельного підходу до управління закладами освіти на адаптивних засадах через хмарні технології.”

 1. Ирина Сергіївно!
  Дякую за розкриття напрямку використання хмарних технологій для роботи та навчання самих педагогів та майстрів виробничого навчання. Маю думку, що за цим є майбутнє та і буде велика допомога педагогічним працівникам при підвищенні своєї кваліфікації, особливо при проходженні атестації педагогічних кадрів. Створення віртуального навчального середовища – неж має велику перевагу, коли можливо ознайомлюватися з напрямками роботи колег, їх досягненнями та наробками.

  Ще раз – дякую.

 2. Дуже цікава доповідь. Демонс трує Вашу оперативність щодо інтерпретації наукових положень та їх застосування для наукового обгрунтування модельних процесів.
  Всі, хто Вас слухав, отримали цікаву інформацію про постійно діючий лекторій, може завжди вийти і прослухати те, що викликає інтерес.
  Завдяки цьому виступу, можна розширити власне віртуальне середовище і спрямувати свій подальший професійний і життєвий саморозвиток. Дякую.

  • Дякую Вам. Галина Василівна. Ви завжди надихали мене н роботу, на творчість. Все, що я зробила в галузі управління – це практична реалізаія Ваших ідей на основі новітніх комп’ютерних технологій. Пробачте, що так оперативно хапаю Ваші науково-теоретичні здобутки, але вони такі своєчасні і необхідні закладам освіти саме сьогодні. Дякую Вам.

 3. Шановна Ірино Сергіївно, ваш виступ викликає захоплення та збуджує інтерес до використання сучасних технологій у освітньому процесі. Без новацій, які забезпечують розвивальне середовище та створюють віртуальний простір адаптивне управління уявити ужу важко. Дякую за чудовий виступ і можливість трансформувати наукові підходи в сучасний освітній менеджмент.

 4. Ірино Сергіївно! Дуже цікава доповідь. Отримали корисну інформацію про постійно діючий , можна рекомендувати його студентам, щоб вони мали можливість знайомиттися з напрямками роботи досвідчених педагогів, їх досягненнями та наробками. Дякую за Ваш ентузіазм й оптимізм. Творчої Вам наснаги

 5. Підтримую! Дуже цікаве викладення модельного підходу та ще й “хочу, можу, треба”! Заслуговує, на наше переконання, педагогічний самоаудит! Дякую!

  • Дякую, Зоя Вікторівна. Але без Вашої підтримки я навряд чи змогла би щось зробити. Особлива подяка за такий чудовий Форум і за можливість виступити на ньому. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

 6. Ірино Сергіївно! Дуже вдячна за цікавий матеріал презентації. Особливо звернула увагу на представлення і розкриття понять “педагогічний самоаудит” і “модель компетентного педагога”, а також питання створення відео-лекторіїв і дистанційних курсів є актуальною інформацією сьогодення в освіті. Дякуємо Вам.

  • Дякую Вам навзаєм. Я тільки реалізую наукові ідеї адаптивного управління

 7. Шановна Ірино Сергіївно, дуже вдячна. Урок із застосуванням хмарних технологій не тільки інтерактивний, він дає можливість говорити на одній мові з учнями. Шкода, що педагоги дуже повільно входять у це середовище. Мені деколи доводиться застосовувати різні позиції управління…

  • Дякую. Вважаю, що такі заходи як цей Форум сприятимуть популяризації інноваційних ідей серед керівників закладів освіти і педагогів.

  • Дякую

 8. Оценить преимущества, которые вы получите, можно если просто выделить то, что отличает игровые площадки для детей от площадок, которые мы видим во дворах наших домов, ведь современный комплекс это: Продуманная эргономика – именно этот фактор обеспечивает безопасность игры, в то время как вашему ребенку обеспечивается гармоничное всесторонне развитие. Такие качества как логика, нестандартный подход в мышлении, дух лидерства – получают активное развитие в процессе игры на площадке, сконструированной с использованием специальных методик, направленных на стимулирование природных процессов познания, сопутствующих возникновению интереса в процессе решения ряда микро-задач на логику и моторику. Для детских садов с песочницей игровые комплексы от сертифицированного завода-производителЯ детских площадок для садиков. Наш адрес в интернете >>>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *