Кравченко Ганна Юріївна “Цільові творчі групи в адаптивному управлінні розвитком освітнього процесу навчальних закладів”

Завантажити матеріали виступу:

Кравченко Г.Ю. Цільові творчі групи в адаптивному управлінні розвитком освітнього процесу навчальних закладів

Category: Форум

8 comments on “Кравченко Ганна Юріївна “Цільові творчі групи в адаптивному управлінні розвитком освітнього процесу навчальних закладів”

 1. Презентація спрямована на формування умінь щодо створення і застосування цільових творчих груп в адаптивному управлінні. Слід зазначити, що власне функціонування цих груп в навчальному закладі сприяє розвитку адаптивного управління освітнім процесом та підвищенню його якісного рівня.
  Чекаємо на статтю для другого електронного журналу.

 2. Створення тимчасових цільових творчих груп ефективна і динамічна форма методичної взаємодії педагогічних працівників. Запровадження такої форми співпраці педагогів створює можливості для швидкого реагування та адаптації до освітніх змін. Це сприятиме адаптивній взаємодії субєктів освітнього процесу та може суттєво впливати на якість освіти загалом та окремих її складових.

 3. Формування цільових творчих груп використовується й в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами, що дає змогу підвищити інтерес учителів до спільного з керівництвом розв’язання управлінських проблем.

 4. Ганно Юріївно! Дякую за дуже цікаву доповідь. Досвід створення тимчасових цільових творчих груп буде актуальним і корисним і для практики управління вищими навчальними закладами. Бажаю Вам творчих успіхів у подальших дослідженнях.

 5. Цікавий виступ. Прогресивна технологія.

 6. Ганно Юріївно! Так, погоджуємося, що тільки у співпраці ми можемо досягти успіху!

 7. Дякую за цікавий виступ, Ганно Юріївно. Використаю в організації роботи творчих груп для розробки державних стандартів ПТО на компетентнісній основі.
  Бажаю успіхів!

 8. Формування цільових груп дає можливість залучити до управління всіх учасників навчально-виховного процесу та виконати кілька завдань одночасно. Так?! Цікаво.. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *