Гермак Ольга Леонідівна “Моніторинг навчальних досягнень у професійній підготовці майбутніх електромонтерів з використанням електронних освітніх ресурсів.”

У статті розкривається сутність та моніторинг навчальних досягнень майбутніх електромонтерів та його здійснення за використанням електронних освітніх ресурсів. Розкрито зміст моніторингу навчальних досягнень учнів як системи збирання та опрацювання інформації про процес засвоєння ними змісту освіти під час вивчення енергетичних дисциплін.

Завантажити повний текст статті:

Гермак О.Л. Моніторинг навчальних досягнень у професійній підготовці майбутніх електромонтерів з використанням електронних освітніх ресурсів.

Category: Форум

9 comments on “Гермак Ольга Леонідівна “Моніторинг навчальних досягнень у професійній підготовці майбутніх електромонтерів з використанням електронних освітніх ресурсів.”

 1. Стаття інформативна, гарне визначення моніторингу, подані його специфічні ознаки при застосуванні електронних ресурсів, розкриті функції такого моніторингу.
  Впажливим є практичні приклади, що можна використати в роботі ПТНЗ та навчальних закладів інших рівнів освіти.
  Стаття пропонується для розміщення в електронному журналі

  • Дякую

 2. Дуже актуальна та своєчасна стаття, тому що проведення моніторингових досліджень на кожному етапі педагогічної діяльності сприяє підвищенню якості всього освітнього процесу в цілому. Заслуговує позитивної оцінки логічна послідовність діагностики знань майбутніх робітників. А також важливим і надзвичайно корисним є використання нових електронних ресурсів для проведення моніторингу в освіті.

  • Дякую

 3. Доброго дня, Ольго Леонідівно!
  Дякую за цікаву статтю… моніторинг досягнень та процесу навчання учнів у навчальному закладі впливає на роботу педагога та майстра виробничого навчання, дозволяючи корегувати напрямки подачі навчального матеріалу, в процесі навчання учнів. Ві цікаво рзкрили цілі, зміст та напрямок моніторингу. Задумався… Дякую.
  З повагою, Ткаченко Сергій 🙂

  • Дякую

 4. Шановна Ольго Леонідівно! Ваша стаття – цікава й змістовна, містить матеріал, заснований на практичному досвіді, а це – надзвичайно важливо для наукової роботи. Разом з тим, виникли певні питання: як, на Вашу думку, можна промоніторити набуття або розвиток складових професійної компетентності, адже у статті більше йдеться про знання? Чи можливо це здійснити засобами електронних освітніх ресурсів? Дякую.

 5. Ольго Леонідівно! У цілому стаття сподобалась. Грамотно, вірно…Хочеться трошки конкретики: як, якими засобами, графіки, таблиці, підсумки…

 6. Ольга Леонідівна, Ви обрали цікавий напрям здіснення моніторингового дослідження, що стосується підготовки майбутніх електромонтерів. Ваш навчальний заклад – Криворізькій центр професійної освіти і машинобудування визначається інноваційним підходом у своєї діяльності. Дякуємо директору центру , Лещинскому Олександрові Володимировичу за ту позитивну атмосферу, що створюється для педагогічного колективу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *