Гавлітіна Тетяна Миколаївна “Підвищення кваліфікації педагогічних працівників на адаптивних засадах.”

У статті проаналізовано роль і місце адаптивного підходу в освіті. Виокремлено тенденції щодо узгодження взаємовідносин між упровадженням інновацій та освітньою реформою. Розглянуто шляхи вирішення деяких проблем підвищення кваліфікації в контексті адаптації до змін в освіті.

Завантажити повний текст статті:

Гавлітіна Т.М. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників на адаптивних засадах.

Category: Форум

4 comments on “Гавлітіна Тетяна Миколаївна “Підвищення кваліфікації педагогічних працівників на адаптивних засадах.”

  1. Високий науковий рівень виступу. Матеріали корисні для інститутів післядипломної педагогічної освіти, можуть застосовуватися для наукових доробок та в практиці всіх освітніх сфер. Дякую.

  2. Кравченко Г.Ю. Тема виступу актуальна. Сьогодні керівники інститутів післядипломної педагогічної освіти зустрічаються з певними труднощами в роботі: змінюються, розширюються їх функції, ускладнюється їх роль. Діяльність, як основа розвитку, завжди спрямовується трьома силами: зовнішніми умовами, власним мотивом та існуючими обставинам, що передбачає впровадження адаптивного управління.

  3. Актуальна тема виступу, оскільки на сьогодні важливо якісно підвищити рівень кваліфікації педагогічних, в тому числі і керівних кадрів освіти. Педагог має бути мобільним, сучасним, а без інноваційних підходів це неможливо. Важливо формувати у педагогічних працівників постійну потребу (“нужду” за С. Максименком) в оновленні рівня свого професіоналізму.

  4. Дякую за коментарі і радію з того, що ми спільно шукаємо шляхи для випередження змін і адаптуємо форми, методи підвищення кваліфікації, створюємо адаптивні технології навчання дорослих для оновлення діяльності обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти в умовах освітньої реформи на адаптивній основі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *