Аннєнкова Ірина Петрівна “Оцінювання студентами професійної діяльності викладачів як функція адаптивного управління”

Розглянуто методологічні основи моніторингу якості професійної діяльності науково-педагогічних працівників ВНЗ на філософському рівні. З’ясовано, що моніторинг якості професійної діяльності науково-педагогічних працівників перебуває під значним впливом універсальних законів, а саме: законів взаємного переходу кількісних змін у якісні, єдності та боротьби протилежностей, заперечення заперечення, системності, циклічності. Розуміння їх прояву у розвитку системи моніторингу створює додаткове підґрунтя для виявлення принципів моніторингу та побудови його структурної моделі.

завантажити повну статтю:

Аннєнкова І.П. Оцінювання студентами професійної діяльності викладачів як функція адаптивного управління

Category: Форум

2 comments on “Аннєнкова Ірина Петрівна “Оцінювання студентами професійної діяльності викладачів як функція адаптивного управління”

  1. Підняте питання актуальне. Ідея оцінювання викладачів учнями може бути використаною в будь-якому освітньому закладі. Для цього розробляється цілеорієнтований опитувальник. Оцінка, доведена до викладача, примушує активізувати рефлексивний розвиток, що спрямовує освітній процес на більш високий якісний рівень . Дякую.

  2. Проблема оцінювання професійної діяльності є надзвичайно актуальною і, разом з тим, дискутивною. Практично в усіх ВНЗ проводяться такі заходи. Наприклад, Хмельницький національний університет запровадив цілу систему показників щодо діяльності викладачів. Однак, на мою думку, така система не відображає реальний стан професіоналізму викладача, оскільки оцінювання відбувається з урахуванням певних коефіцієнтів щодо педагогічного стажу, наукових досягнень тощо. Питання щодо залучення студентів до оцінювальної діяльності теж суперечливе. Разом з тим, дуже дякую за чудовий науковий матеріал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *