УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ЗАСАДАХ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (Чернигівська Я. Г.)

Сьогодні суспільству потрібен високо компетентний учитель, який має ґрунтовні педагогічні знання, надбання національної та світової культури, здатний для творчих нестандартних рішень, готовий до роботи за умов ринкових відносин. Зараз необхідною умовою виживання є не лише комунікабельність, але й швидке освоєння новітніх технологій.

Одна з найважливіших складових управлінської діяльності – управління персоналом, як правило, ґрунтується на концепції управління – узагальненому уявленні про місце людини в організації. В загальноосвітніх закладах учасниками управлінського процесу є: керівники; педагогічні працівники, психологи, бібліотекарі; інші спеціалісти; учні (вихованці); батьки або особи, які їх замінюють, громадскість. Одна з найважливіших складових управлінської діяльності – управління персоналом, як правило, ґрунтується на концепції управління – узагальненому уявленні про місце людини в організації.

УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ЗАСАДАХ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (Чернигівська Я. Г.)

One comment on “УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ЗАСАДАХ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ (Чернигівська Я. Г.)

  1. Подані тези знайомлять з напрямом науково-практичної діяльності Яни Григорівни Чернигівської – директора Харківського навчально-виховного комплексу №112 Харківської міської ради Харківської області.
    Дуже важливо, що теоретичні і практичні засади адаптивного управління опановуються керівниками закладів освіти. Це запорука набуття власного досвіду, можливості розповсюджувати його.
    Матеріали корисні для директорів шкіл, освітніх комплексів, інших закладів освіти.
    Чекаємо на Вашу публікацію.
    Дякую за участь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *