Особливості управління фізкультурно-оздоровчою роботою в системі дошкільної освіти ( Мірошниченко Н. В.)

Здоров’я є головною складовою людського життя та в великій мірі залежить від самої людини. Погіршення здоров’я дітей дошкільного віку в наш час є не стільки і не тільки медичною проблемою, скільки в більшій ступені педагогічною, бо погіршується не тільки самопочуття дитини, а й ускладнюється процес навчання, знижується якість життя в усіх його аспектах: розумового, психічного, фізичного, соціального. Оскільки здоров’я є найважливішою цінністю, установка на його збереження має бути  основою світогляду, як вихователя так і вихованця. Будь-які прогалини в процесі формування в дошкільнят відповідальності за власне здоров’я чи в пошуку ефективних шляхів його зміцнення можуть привести до втрати здоров’я цілого покоління наших громадян.

Формування бережливого ставлення до власного здоров’я та здоров’я інших людей передбачає врахування всіх його складників і можливо лише за умов неперервності та комплексності освітнього впливу на особистість дитини. При цьому дошкільник має бути активним учасником і творчим суб’єктом виховного процесу. Бо фізично здорова дитина це здорова психіка, здорова духовність і достатній обсяг набутих із досвітом знань.

Особливості управління фізкультурно-оздоровчою роботою в системі дошкільної освіти

One comment on “Особливості управління фізкультурно-оздоровчою роботою в системі дошкільної освіти ( Мірошниченко Н. В.)

  1. Дуже важлива інформація. Для того, щоб людина могла жити й творити, вона має бути здоровою.
    Підтримувати своє здоровя має сама людина.
    Вчитися цьому треба змалку. Тому надана інформаці корисна не тільки для дитячих садків, а й для батьків, громадськості.
    Думаю запросимо Вас розповісти про це на нашому каналі великому загалу слухачів.
    Дякую за участь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *