НОВА ПАРАДИГМА РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ МОБІЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (Заєць Н. Ю.)

Презентація Заєць Н.

4 comments on “НОВА ПАРАДИГМА РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ МОБІЛЬНОСТІ КЕРІВНИКА СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (Заєць Н. Ю.)

 1. Дуже цікава презентація. Свідчить про широке поняття мобільності, яке містить не тільки пересування в просторі і часі, а й здатність змінюватися, орієнтуватися в ситуації, приймати рішення у змінноиу оточенні, в звлежності з перевагами дійсності, де діє і живе керівник навчального закладу.
  Дуже лаконічно, зорієнтовано на взаємодію з різноспрямованими впливами та узгодження з тним для врахування викликів сьогодення.
  Продовжуйте свої дослідження.
  Дякую за участь у форумі.

 2. Дуже цікава презентація. Свідчить про широке поняття мобільності, яке містить не тільки пересування в просторі і часі, а й здатність змінюватися, орієнтуватися в ситуації, приймати рішення у змінноиу оточенні, в звлежності з перевагами дійсності, де діє і живе керівник навчального закладу.
  Дуже лаконічно, зорієнтовано на взаємодію з різноспрямованими впливами та узгодження з ними для врахування викликів сьогодення.
  Продовжуйте свої дослідження.
  Дякую за участь у форумі.

 3. Професійна мобільність керівника закладу?! Актуально і необхідно. В умовах розбудови Нової української школи саме це сприятиме розвитку лідерських якостей керівника, що забезпечить конкурентоспроможність закладу. Успіхів!

 4. Актуальний матеріал для методичного забезпечення керівників закладів освіти. Але можна підсумувати виділити із презентації визначення мобільності керівника саме на адаптивних засадах, що дозволить змоделювати управлінську діяльність керівника НУШ та швидко і точно реагувати на потреби освітньої реформи та децентралізації управління

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *