Маркетингові комунікації в адаптивному управлінні закладом освіти (Рябова З.В.)

Маркетингові комунікації в адаптивному управлінні закладом освіти

5 comments on “Маркетингові комунікації в адаптивному управлінні закладом освіти (Рябова З.В.)

 1. Дуже своєчасні методичні матеріали. Сучасна школа не може вижити і успішно розвиватися без запровадження маркетингової складової управління. Дякуємо Зої Вікторівні. Як завжди, стисло, зрозуміло, змістовно, ергономічно. Чекаємо статей з тематики освітнього маркетингу.

 2. Педагогічній спільноті завжди потрібні такі наукові ідеї, щоб рухатися вперед. Дякую за цікавий і корисний в роботі матеріал.

 3. Дуже своєчасний маиеріал. Маркетингові дослідження мають увійти в професійну діяльність працівників усіх рівнів організації фахової дуяльності будь-якої економічної сфери.
  Дякуємо за кропітку роботу з розповсюдження маркетингового управління, його закономірностей і принципів. Важливим є опанування технологій маркетингової діяльності з боку учителя, педагогічного працівника, науковця й інших посадових осіб, бо це вимога часу. Ми не зможемо просуватися й інтегрувати у світовий освітній простір без аналізу ринку, його змін і викликів сьогодення.
  Маркетингові дослідження є запорукою успіху і досягнення конкурентоздатності.
  Бажаю подальших успіхів!

 4. Надзвичайно актуальні дослідження у сфері управління освітою. Цікавий та пізнавальний матеріал для керівників усіх рівнів управління.

 5. В умовах сучасного ринку освітніх послуг маркетингові комунікації є одним із дійових інструментаріїв створення комфортного просування освітньої установи (навчального закладу) у векторі забезпечення конкурентоспроможності і конкурентоздатності. Це складне питання для багатьох керівників. Дякуємо, Зоя Вікторівна, що Ви піднімаєте цеї в одночас і цікавий і важкий пласт в теорії і практиці освіти України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *