Деякі теоретичні аспекти організації профільного навчання в умовах сучасної загальноосвітньої школи (Гелла Т. С.)

Формування та розвиток сучасної вітчизняної системи загальної середньої освіти відбувається в період істотних суспільно-економічних перетворень, що передбачають новий підхід у встановленні взаємозв’язку між суспільством і освітою, здійсненні соціалізації особистостей, що навчаються. Інтегрування вітчизняної освітньої системи в загальноєвропейський простір актуалізує пошук нових підходів в реалізації особистісно-орієнтованої педагогіки, що передбачає створення умов для самореалізації кожної особистості, формування в учнів адекватних уявлень про майбутню професію, ґрунтовну допрофесійну підготовку в загальноосвітній школі.

Деякі теоретичні аспекти організації профільного навчання в умовах сучасної загальноосвітньої школи (Гелла Т. С.)

One comment on “Деякі теоретичні аспекти організації профільного навчання в умовах сучасної загальноосвітньої школи (Гелла Т. С.)

  1. Подані матеріали спрямовані на визначення поняття “профільне навчання”, аналіз наукових доробок щодо розкриття цього поняття і впровадження відповідних технологій і методик організації профільного навчання для професійного самовизначення учнів і обгрунтований вибір професії.
    бажаємо успіхів у наукових дослідженнях з обов’язковим використанням у власній управлінській практиці.
    Дякуємо за участь у форумі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *