ВПЛИВ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ НА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ ДВНЗ «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ» (Фесік Л.І.)

У ході впровадження адаптивного управління (АУ) в діяльність ВНЗ І рівня акредитації велику роль відіграє створення організаційно-педагогічних умов, які не тільки зв’язані з розробкою факторно-критеріальних субмоделей як інструментарію АУ, а й забезпечують такі три складові організаційного процесу:

  1. Готовність адміністрації та педагогічних працівників до проведення змін у власній професійній діяльності на основі вивчення стану функціонування навчального закладу, якості навчального процесу, якості діяльності його учасників.
  2. Створення творчої ініціативної групи з представників суб’єктів навчального процесу (адміністрація, педагогічні працівники, студенти), яка має взяти на себе ініціативу та відповідальність за проведення моніторингово-маркетингових досліджень та використання їх результатів в управлінні навчальним процесом вищого навчального закладу.
  3. Наявність аналітико-моніторингового центру, який забезпечує підготовку суб’єктів навчального процесу до впровадження моніторингу результативності у навчальний процес за його компонентами та проведення власне моніторингу.
  4. Створення адаптаційного центру і модуля соціальної адаптації, діяльність яких забезпечує узгодження пріоритетів усіх учасників навчально-виховного процесу і баланс їх інтересів на основі спрямованої самоорганізації .

ВПЛИВ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ НА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ ДВНЗ «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *