Адаптивна освіта і модель суспільства (Дороніна М.С.)

Адаптивна освіта і модель суспільства

3 comments on “Адаптивна освіта і модель суспільства (Дороніна М.С.)

 1. Унікальна презентація. Вона складає основу переорієнтації світоглядних і ціннісних позицій, а також основу визнання пріоритету практичного використання знань.
  Цікаво представлені різні види інтелекту, що інтегруються у систему, носієм якої стає інтелектуальний капіталіст.
  Дотик з теорією адаптивного управління відбувається через представлення поняття гнучкості підходів на різних етапах дослідження та адаптивної моделі колективу як перехідної від традиційної моделі групи до творчої моделі команди.
  Щиро дякую за участь у роботі форуму.

 2. Дуже цікавий виступ шановної Майї Степанівни! Навіть не виступ, а ціла лекція. Дуже корисна для аспірантів, здобувачів. Багато практичних прикладів, що полегшує спийняття наукового знання. А інтелектуальний капіталіст – це взагалі унікальне і правильне визначення сучасного науковця.
  Майя Степанівна дуже цікава людина, досвідчений науковець та приємний співрозмовник.

 3. Дякуємо шановна Майє Степанівно! Дійсно отримали задоволення від виступу, декілька разів переглядаємо презентаційний матеріал. Хочемо зазначити те, що приємного для душі є в цьому виступі. Піднімається глобальна проблема формування людини (громадянина) нової генерації – інтелектуального капіталіста:інтуїція, емоційний і логічний інтелект як основопокладаючи компоненти культуродигми когнітивної моделі суспільства. Цікаво!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *